İletişim

Eva Truuverk, Yönetim Kurulu Üyesi

eva@letsdoitworld.org

TAKIMA BAKIN

– – – – –

Kadi Kenk, Ortaklık Lideri

+372 583 29 472

kadi@letsdoitworld.org

TAKIMA BAKIN

– – – – –

Erik Sakkov, Pazarlama Lideri

+372 502 1638

erik.sakkov@letsdoitworld.org

TAKIMA BAKIN

– – – – –

Margot Holts, Halkla İlişkiler Lideri

+372 522 4134

margot.holts@letsdoitworld.org

TAKIMA BAKIN

– – – – –

Margus Simson, Haritalama ve BT Lideri

margus.simson@letsdoitworld.org

TAKIMA BAKIN

– – – – –

Heidi Solba, İLETİŞİM Ağı Geliştirme ve Destekleme Lideri

heidi.solba@letsdoitworld.org

TAKIMA BAKIN

– – – – –

Karla Agan, Proje Yönetimi

karla@letsdoitworld.org

TAKIMA BAKIN

– – – – –

Rainer Nõlvak, Denetim Kurulu Başkanı ve Motivasyon Şefi

rainer@letsdoitworld.org

TAKIMA BAKIN

– – – – –

Kirsike Kukk, Ofis Yöneticisi

kirsike@letsdoitworld.org

TAKIMA BAKIN

 

LETS DO IT VAKFI ESTONYA KAR AMACI GÜTMEYEN ÖRGÜTLERİNE KAYITLIDIR VE ESTONYA CUMHURİYETİ YASALARINA BAĞLIDIR.

Kayıt Numarası: 90010442